Uzlabo savu fizisko pašsajūtu ar BLACKROLL®!

img

BLACKROLL® ir ideāls instruments pašmasāžas veikšanai un ķermeņa atjaunošanai.

Kas ir BLACKROLL®?

2007. gadā Vācijā Jürgen Dürr izveidoja uzņēmumu BLACKROLL®. 2009. gadā BLACKROLL® saņēma prestižo fizioterapijas apbalvojumu ar nosaukumu “produkts ar visplašāko ieguvumu tā lietotājiem. Un drīz pēc balvas saņemšanas sporta un medicīnas sektora eksperti ieinteresējās par BLACKROLL® plašo darbības sfēru muskuļu ārstēšanā un saišu sastiepumu jautājumos.

2012. gadā BLACKROLL® nostiprināja savas pozīcijas tirgū, iegūstot sporta, terapeitu un medicīnas līderu atbalstu. 2013. gadā uzņēmums tika restrukturizēts, izveidojot Šveicē bāzētu akciju sabiedrību BLACKROLL AG.

Kā palīdz BLACKROLL®?

BLACKROLL® tā ir iespēja uzlabot ķermeņa lokanību,  līdzsvaru un spēku, veicot vienkāršus ikdienas vingrinājumus un pašmasāžu. Tas lieliski noder gan profesionāliem sportistiem, gan dažāda vecuma  un fiziskās sagatavotības cilvēkiem,  kas vēlas uzlabot pašsajūtu.  

BLACKROLL® ir lielisks papildinājums klasiskajām atveseļošanās metodēm. Tādām kā,  masāža, fizeoterapija, osteopātija.

Pārslodze, iekaisumi vai ķirurģiskās operācijas var izmainīt ķermeņa saišu darbību un novest līdz nepatīkamām sāpēm un diskomfortam. Ar BLACKROLL® vienkārši un ērti iespējams stiprināt muskuļus, uzlabot kustīgumu un samazināt sāpes. Darbojoties ar BLACKROLL® produktiem, aktīvi tiek atbrīvoti saišu saaugumu un optimizēts atveseļošanās process.

Ieguvumi lietojot BLACKROLL®!

Uzlabo lokanību, kustīgumu un muskuļu darbību;
Novērš muskuļu sāpes un palīdz izvairīties no ikdienas muskuļu traumām, kas visbiežāk rodas muskuļu pārslodzes rezultātā;
Mērķtiecīga muskuļu atjaunošanās un asinsrites uzlabošana;
Uzlabo stāju, veicot līdzsvara vingrojumus;
Ar salīdzinoši nelielu piepūli tiek uzlabots  fiziskais stāvokli un vispārējā pašsajūta.

Izvēlies sev piemērotāko rulli un uzturi sevi formā! Esi pats savas veseības enģelis!