JAUNUMS! Pasaulē plānākais saules panelis!

img

PIEDĀVĀJAM TRĪS VEIDU SAULES ENERĢIJAS UZLĀDES PANEĻUS - 2.5W, 5W UN 7.5W 

Saules panelis var uzlādēt jebkuru ierīci, kuru iespējams uzlādēt izmantojot USB - viedtālruņus, planšetdatorus, portatīvās spēļu konsoles, video kameras, lukturus, kameras un uzlādējamās baterijas.

Saules enerģijas uzlādes paneļi ir izcili piemēroti aktīviem cilvēkiem, kam patīk aktivitātes pie dabas. 

 

Uzlādējiet savas ierīces, jebkur, kur ir saule/gaisma.

full charge of iphone 6

Efektīvākais saules panelis, kas pieejams tirgū. Saules enerģijas uzlādes panelis ir pasaulē mazākais saules enerģijas lādētājs par kopējo jaudu, ko tas spēj ģenerēt. Saules panelis ir uzticams uzlādētājs, kas saulainā dienā spēj uzlādēt viedtālruni apmēram, 2.5 stundu laikā. Patērētais uzlādes laiks ir aptuveni vienāds, kā lādējot telefonu, izmantojot sienas ladētāju.

Īpaši mazs un viegls: Saules enerģijas uzlādes panelis ir vien 9 x 19 x 1.1. cm liels, salocītā veidā, un katrs panelis sver tikai 65-75 gramus. 

Pie tam, tas ir tikai 1.1 cm plāns un tas ir plānākais saules panelis (tirgū plānākais ir 3.8. cm biezs)

portable solar charger

Ūdensizturīgs:

Saules panelis ir ūdens izturīgs. Ne mitrums, ne ūdens šļakatas nesabojās saules paneli. Tomēr USB daļa ir jutīga pret koroziju, tāpēc noteikti pārliecinieties, ka pēc lietus vai mitruma ietekmes saules panelis tiek kārtīgi izžāvēts. Ja saules panelis tiek pakļauts jūras ūdenim, tad noskalojiet to ar tīru ūdeni un izžāvējiet. Ūdens izturības līmenis IP54.

Apskatiet saules enerģijas apjomu LCD ekrānā:

Saules panelim  ir iekļauts LCD amperometrs, kas precīzi uzrādīs cik daudz strāvas plūst no lādētāja uz ierīci. Tas ļaus Jums redzēt kā saules panelis lādē dažādos laika apstākļos. 

Savienojiet vairākus saules paneļus ātri un vienkārši, pateicoties magnētiem un  palieliniet saules paneļu jaudu:

solar charger for ipad

Piestipriniet saules paneli sev pie mugursomas:

Izmantojiet saules paneļa caurumus uz katra sāna. Saules paneļa savienotāji ir iekļauti komplektā. 

Ērti un automātiski iestatījumi:

Saules enerģijas panelis ir vienkārši savienojams ar ļoti plašu klāstu ierīču. YOLK izveidoja integrētu lādētāju, kas automātiski sāk lādēt pievienotās ierīces,  brīdī, kad saules gaisma sāk uzlādēt saules paneļus. 

IEGĀDĀJIES JAU TŪLĪT: 

https://www.orbsports.lv/saules-energijas-uzlades-paneli/