img img img

MAURTEN DRINK MIX 160, 40g X 18 IEPAKOJUMS

Preces kods : 7350008410022B

39.20 €

MAURTEN DRINK MIX 160 Speciāla nolūka pārtikas produkts, paredzēts cilvēkiem, kuri saskaras ar intensīvu fizisko slodzi, sevišķi sportistiem.

AR KO ĪPAŠS MAURTEN?

Maurten Drink Mix 160 ir ogļhidrātiem bagātākais sporta dzēriens pasaulē, kuru labi panes organisms (pateicoties hidrogēla tehnoloģijai)! Maurten Drink Mix 160 efektivitāte un labā panestspēja balstīta uz patentētas hidrogēla tehnoloģijas. Dzēriens, nonācis kuņģa skābajā vidē, kļūst par hidrogēlu. Ogļhidrāti (maltodekstrīns, fruktoze) hidrogēla sastāvā ir labāk panesami, mazāk kairina gremošanas traktu. Pateicoties efektivitātei un labajai panestspējai, Maurten Drink Mix 160 ir populārs starp pasaules labākajiem sportistiem.

DZĒRIENA SAGATAVOŠANA

Samaisiet vienas paciņas saturu ar 500 ml ūdens un maisiet tik ilgi, kamēr pulveris izkusīs. Izmantojiet ūdeni, kurā kalcijs ir mazāk par 40 mg/L. Ja ūdens saturēs vairāk par 40 mg/L kalcija (minerālūdens), pulveris var pilnībā neizkust.

LIETOŠANA 

 

Ērtākai Maurten sporta uztura lietošanai iegādājies Maurten 500ml sporta pudeli šeit! 

Ir noliktavā

Droša iepirkšanās internetā


PORCIJU SKAITS IEPAKOJUMĀ: 1 (40 g) x 18.

IETEICAMS LĪDZ: skatīt uz iepakojuma.

SASTĀVDAĻAS: Maltodekstrīns, fruktoze, pektīns, nātrija algināts, nātrija hlorīds. Nepārsniegt noteikto ieteicamo devu. Speciālā nolūka pārtikas produktu nav ieteicams lietot kā pārtikas aizvietotāju. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Būtisks ir sabalansēts un dažāds uzturs, kā arī veselīgs dzīvesveids. Sargāt no tiešiem saules stariem un mitruma. Glabāt vēsā, sausā vietā, hermētiski aizdarītu.

RAŽOTS: Maurten AB Biotech Center, Arvid Wallgrens Backe 20, Gēteborga, Zviedrija

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas 0.00 €
Pakomāti visā Baltijā 3 darba dienas 2.99 €
DPD kurjers visā Baltijā 2 darba dienas 3.99 €
*bezmaksas piegāde no 50 €