Piegāde

Tev ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko preču piegādes veidu:

DPD kurjers – pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot kurjera servisu. Paka tiek nogādāta līdz Tavām mājas durvīm, iepriekš vienojoties par piegādes laiku un datumu.

Ja piegādes laikā nebūsi mājās, tad kurjers Tavā pasta kastītē atstās informatīvu paziņojumu par neveiksmīgu piegādi, un sūtījums tiks nogādāts atpakaļ uz kurjera biroju. Divu nedēļu laikā no pirmā piegādes mēģinājuma Tev jāsazinās ar kurjeru, lai vienotos par atkārtotu piegādi.

Pickup paku bode - tā ir ērta un droša alternatīva, lai nosūtītu un saņemtu pakas. Šobrīd jau ir izveidoti vairāk kā 150 Pickup Paku Bode punkti visā Latvijā. Iespējams, ka viens no tiem atrodas Tavas dzīvesvietas vai darba vietas tuvumā: http://bit.ly/1Cu3v1a. Tie ir izvietoti ērti pieejamos un apmeklētos veikalos, salonos un citās pakalpojumu sniegšanas vietās. Reizēm aizņemtā ikdienas ritmā nav iespēja izņemt ilgi gaidīto paciņu. Savu paku vari izņemt 7 dienu laikā pēc SMS saņemšanas. Ja piemirsīsi, pēc pāris dienām mēs Tev nosūtīsim atgādinājuma SMS.

Omniva pakomāti - piegāde ar Omniva ir iespējama uz lielākajām Latvijas pilsētām. Saņemt sūtījumu Omniva pakomātā varēsiet 1 - 2 darba dienu laikā no izsūtīšanas brīža. Sūtījuma saņemšana Omniva pakomātā ir pavisam vienkārša un aizņem vien 15 sekundes. Pakomātā sūtījums tiek uzglabāts 7 dienas.

Pasta stacija – piegāde ar Pasta staciju ir iespējama uz lielākajām Latvijas pilsētām. Saņemot īsziņu par pienākušu paku, divu dienu laikā no īsziņas saņemšanas brīža dodies uz norādīto tirdzniecības centru un vienkārši seko norādījumiem Pasta Stacijas ekrānā.

Paņemšu pats - pēc pasūtījuma veikšanas sagaidi zvanu un saskaņo laiku, kad atnāksiet pēc preces. 
Preces saņemšana bez maksas ir iespējama Ikšķilē, vai Vecrīgā, Rīgā, 11. novembra krastmalā 29, darba dienā no 9:00-18:00 (Jēkaba Ceļojumi birojā), vai arī noliktava -  Pulkveža Brieža 41, Rīga.