Zīmoli

Prince ir viena no vadošajām tenisa rakešu ražotājfirmām pasaulē. Prince tenisa raketes ir atzītas par vienām no labākajām un augstākās klases raketēm pasaulē. Prince bija pirmie, kas radīja inovatīvās tenisa raketes ar palielinātu galvas izmēru un pagarinātu formu.  Šobrīd ar Prince tenisa raketēm spēlē tādi slaveni tenisisti kā John Isner un Lucas Pouille, dubultspēļu pirmrindnieki brāļi Bob Bryan un Mike Bryen, kā arī sieviešu līgā Jelena Jankovic un Annika Beck. Tagad arī Prince tenisa piederumus iespējams iegādāties Latvijā, mūsu interneta veikalā!

Prince tennis oficiālā mājas lapa: http://www.princetennis.com/ 

Gamma uzņēmums ir ar 40 gadus senu vēsturi, kas izstrādā inovatīvus produktus tenisa spēlētājiem. Gamma ražotās augstākās klases tenisa rakešu stīgas radīja izmaiņas stīgu tirgū, sākot piedāvāt sintēstiskās stīgas, kas šobrīd tiek atzītas par vienām no labākajām tenisistu aprindās.
Gamma piedāvā ļoti lielu produkcijas klāstu  - tenisa raketes, tenisa stīgas, rakešu piederumus, tenisa bumbiņas, gripus, klusinātājus, tenisa bumbu grozus, dažādus produktus tenisa treniņiem kā arī stīgošanas mašīnas.

Gamma sports oficiālā mājas lapa: http://gammasports.com/ 

Camelbak pudeles ir radušās no visvienkāršākajām cilvēka vajadzībām - slāpes. 1988. gadā radās pirmā ideja par mugursomām ar ūdens sistēmu. Un no tā laika Camelbak ir izmantojuši augstākās tehnoloģijas un inovatīvus risinājumus, lai piedāvātu augstvērtīgas mugursomas ar ūdens dzeršanas sistēmu, kā arī ūdens pudeles ar mūža garantiju.

 

 

BLACKROLL® ir 2007. gadā Vācijā ražots instruments pašmasāžas veikšanai un ķermeņa atjaunošanai. BLACKROLL® ir piemērots visu vecumu cilvēkiem ar dažādiem sportiskās sagatavotības līmeņiem,  lai pilnveidotu ķermeņa elastību, līdzsvaru un izturību, veicot vienkāršus pašmasāžas vingrinājumus. Mēs aicinām jūs izmēģināt BLACKROLL® produktus un gūt fantastisku pieredzi, pārliecinoties, ka tas pozitīvi ietekmēs jūsu sporta veiktspēju un vispārējo pašsajūtu pirms un pēc sporta aktivitātēm. 

Blackroll oficiālā mājas lapa: https://www.blackroll.com/ 

Let's Bands pārstāv augstākās kvalitātes treniņu aprīkojumu, treniņu programmas, modernas izglītības kursus un inovatīvas grupu fitnesa programmas. Let's Bands ir pirmais uzņēmums, kas izveidoja originālu treniņu modeli, izmantojot tikai pretestības lentes, vai arī: mazākais sporta klubs pasaulē. Apvienojot speciāli izstrādātās pretestības lentes ar progresīvu treniņu instrukciju, Let's Bands ir pionieris individuālajās un grupu fitnesa nodarbībās. Let's Bands apvieno profesionāļu zināšanas, perfekti izstrādātu un augstas efektīvitātes mācību metodi. 

Let's Bands oficiālā mājas lapa: https://letsbands.com/en/ 

Wilson ir leģendārs, pasaules līmeņa zīmols, kura dibinātājs ir Ford Wilson 1913.gadā. Wilson ir amerikāņu ikona pasaulē, kas piedāvā sporta inventāru tenisam, golfam, beisbolam, amerikāņu futbolam. Wilson galvenie pārstāvētie sporta veidi ir teniss, beisbols, amerikāņu futbols, golfs, basketbols, sotfbols, badmintons un skvošs. Wilson trīs galvenie virzieni ir rakešu sports, komandu sports un golfs. 

Wilson oficiālā mājas lapa: http://www.wilson.com/en-gb/ 

25 gadu pieredze un vairāk 200 000 apmierinātu klientu. Tenex® elkoņa amortizators ar augsta blīvuma šķidro formulu, kas izstrādāta, lai absorbētu vibrācijas plaukstas locītavā un pasargātu no karpāla sindroma rašanās, tenisista elkonim, golfera elkonim, muskuļu saspringrumam un nogurumam. Tenex® elkoņa amortizatorus iesaka ārsti, lai mazinātu tenisista elkoņa simptomus. Piemērots īpaši tiem, kuri dod priekšroku neinvazīvai ārstēšanai. Ķirurģiskās procedūras un kortizona radītie riski ir papildus izdevumi pacientiem. Tenex®  ir efektīvs neinvazīvs risinājums elkonim.

Tenex oficiālā mājas lapa: http://www.tennis-elbow.com/index.php 

YOLK ir saules enerģijas uzņēmums, kas specializējas augstas kvalitātes, inovatīvu saules enerģijas paneļu izstrādē un ražošanā. YOLK ir pasaulē vieglākais un plānākais saules enerģijas lādētājs, kas spēj uzlādēt jebkuru ierīci, kurai ir USB kabelis. YOLK galvenais mēŗķis ir ienest vairāk saules enerģijas, ikviena cilvēka ikdienas dzīvē. 

img-responsive

Bauerfeind AG ir viena no vadošajām medicīnas produktu ražotnēm pasaulē, kas ražo augstas kvalitātes medicīnas produktus dzīves kvalitātes uzlabošanai: kompresijas zeķes, zeķbikses, ortozes, ortopēdiskās zoles un apavus. Bauerfeind apvieno desmitiem gadu laikā krātu pieredzi, tehnoloģiju eksperimentus un ražošanas inovācijas, lai nodrošinātu labāko veselības aprūpē.