img img img img img

Prince Textreme® Tour 100P White - Whiteout kolekcija

Preces kods : P-7T48X891

239.99 €

Iesākot Vimbldonas tenisa turnīru 2018, amerikāņu zīmols Prince nāk klajā ar īpašu Whiteout kolekcijas raketi Prince TeXtreme® Tour 100P White ierobežotā daudzumā.

Tour 100P Whiteout kolekcijas rakete radīta piešķirot elegantu baltas krāsas dizainu zīmola populārākajam modelim TeXtreme® Tour 100P. Tieši TeXtreme® Tour 100P ir Lucas Pouille rakete, kas ļāvusi viņam 2016. gadā ielauzties Pasaules labāko tenisistu Top 17. Ekskluzīvajai Whiteout kolekcijas raketei piešķirta matēta balta apdare un balts grips. Vairāk par Prince Whiteout kolekciju lasi šeit!

Prince TeXtreme® Tour 100P White rakete ir piemērota tenisistiem ar garākiem un ātrākiem vēzieniem. Raketes elastība nodrošina lielāku jaudu nekā līdzīgas raketes citiem ražotājiem, tai pat laikā TeXtreme® materiāls garantē rāmja stabilitāti. TeXtreme® Tour 100P White ir 305 grami, kas noderēs tiem, kas vēlas stabilāku rāmi, kurš padarīs ērtāku stipru sitienu un servju uzņemšanu. Rakete derēs spēlētājiem dažādos līmeņos, gan vīriešiem, gan sievietēm.

Ir noliktavā

Droša iepirkšanās internetā

 

Prince TeXtreme® Tour leģendārās sērijas produkti ir piemēroti spēlētājiem, kuri spēles laikā spēlē gan pie korta gala līnijas, gan arī mēdz ieiet kortā un iziet pie tīkla. Raketēm jauda ir pietiekoša, un saglabāta teicama bumbas griešanas iespēja, bet galvenais TeXtreme® Tour virziens ir ideāla spēles kontrole, kas panākta nepalielinot rāmja cietību. TeXtreme® materiāls joprojām nodrošina arī lielisku spēles sajūtu un komfortu, kas ikvienam tenisistam ir jāizjūt. TeXtreme® Tour raketes neveicina plaukstas, elkoņa un plecu traumas.

TEXTREME® tehnoloģija. Prince turpina uzstādīt jaunus tenisa standartus, kā vienīgie ražošanā izmantojot TeXtreme tehnoloģiju. TeXtreme® ir uzlabota, īpaši smalka karbona šķiedra, kas ar mazāku raketes svaru, nodrošina lielāku sitiena jaudu. TeXtreme® šķiedras struktūra uzlabo raketes stabilitāti. Rakete sitiena brīdī nedeformējas un palielina bumbas kontroli un sitiena precizitāti. TeXtreme® karbona šķiedra nodrošina neticamu bumbas sajūtu.

Šī tehnoloģija rezultējas:

  • Uzlabotā kontrolē.
  • Palielinātā jaudā.
  • Neticamā bumbas sajūtā.

 

Galvas laukums: 100IN / 645CM

Svars: 305G / 10.8OZ nestīgotai

Balanss:  10PTS. Viegla galva

Vēziena svars: 290G

Stīgu modelis: 18 X 20

Rāmja šķērsgriezums: 22 - 23 - 20MM

Garums: 27IN / 68.6CM

Materiāls: 100% Grafīts / TeXtreme®

Rāmja krāsa: balta

Grips:ResiPro

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas 0.00 €
Pakomāti visā Baltijā 3 darba dienas 2.99 €
DPD kurjers visā Baltijā 2 darba dienas 3.99 €
*bezmaksas piegāde no 50 €