img img img img img

Prince TeXtreme Tour 100T

Preces kods : P-7T42G605

190.00 €

Prince TeXtreme Tour 100T ir viena no pieprasītākajām raketēm šobrīd Pasaulē. Tas ir pateicoties tam, ka tā ir piemērota ļoti lielam tenisistu lokam, kā arī šīs raketes izstrādes procesā ir izdevies atrast ideālu svara, balansa un rāmja apvienojumu. Raketes elastība nodrošina lielāku jaudu nekā līdzīgas raketes citiem ražotājiem, tai pat laikā TeXtreme materiāls garantē rāmja stabilitāti, tādējādi uzlabojot kontroli - jauda un kontrole, divi svarīgākie elementi vienā raketē - ja nespēj noticēt, piesakies testēt un būsi pārsteigts. Turklāt TeXtreme Tour 100T ir 290 grami, kas to padara piemērotu kā pieredzējušām tenisistēm - sievietēm, tā arī tenisistiem - vīriešiem, dažādos līmeņos un pat jauniešiem, kuriem treneri iesaka izvēlēties raketes ar šādu svaru. 

Prince TeXtreme Tour leģendārās sērijas produkti ir piemēroti spēlētājiem, kuri spēles laikā spēlē gan pie korta gala līnijas, gan arī mēdz ieiet kortā un iziet pie tīkla. Raketēm jauda ir pietiekoša, un saglabāta teicama bumbas griešanas iespēja, bet galvenais TeXtreme Tour virziens ir ideāla spēles kontrole, kas panākta nepalielinot rāmja cietību. TeXtreme materiāls joprojām nodrošina arī lielisku spēles sajūtu un komfortu, kas ikvienam tenisistam ir jāizjūt. TeXtreme Tour raketes neveicina plaukstas, elkoņa un plecu traumas. 

Oficiālā saite: http://www.princetennis.com/tour-100t 

Ir noliktavā

Droša iepirkšanās internetā

TEXTREME tehnoloģija.

Prince turpina uzstādīt jaunus tenisa standartus, kā vienīgie ražošanā izmantojot TeXtreme tehnoloģiju.

TeXtreme ir uzlabota, īpaši smalka karbona šķiedra, kas ar mazāku raketes svaru, nodrošina lielāku sitiena jaudu.

TeXtreme šķiedras struktūra uzlabo raketes stabilitāti. Rakete sitiena brīdī nedeformējas un palielina bumbas kontroli un sitiena precizitāti. TeXtreme karbona šķiedra nodrošina neticamu bumbas sajūtu.

Šī tehnoloģija rezultējas:

Uzlabotā kontrolē;

Palielinātā jaudā;

Neticamā bumbas sajūtā.

Jaudas līmenis: 850
Galvas laukums: 100IN / 645CM
Svars: 290G / 10.2OZ nestīgotai
Balanss: 32.5CM / 12.8IN 6PTS. Viegla galva
Vēziena svars: 285G
Stīgu modelis: 16 X 18
Rāmja šķērsgriezums: 22 - 23 - 20MM
Garums: 27IN / 68.6CM
Materiāls: 100% Grafīts / TeXtreme

Standarta saņemšana mūsu adresē 

2 darba dienas 0.00 €
Pakomāti visā Baltijā 3 darba dienas 2.99 €
DPD kurjers visā Baltijā 2 darba dienas 3.99 €
*bezmaksas piegāde no 50 €